----
----
HAKKIMIZDA;

İmparator Halı Yıkama, 2002 yılında sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan bir ekip ile, profesyonel halı temizliği yapılması amacıyla kurulmuştur. Bu gün itibari ile 800 m2 kapalı alanda 24 personel ve 7 Servis aracı ile,sektörde en iyi hizmet veren firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Kurulduğu günden bu güne kadar, halı yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkında olan İmparator Halı, bu amaçla gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiştir. Sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda, insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlar İmparator Halı'da rastlanması imkansız manzaralardır.
Tesisimizde sadece halı temizliği ve onarımı üzerine hizmet verilmektedir. Tüm işlem boyunca halıların hijyenik bir şekilde işlem sırasını takip etmesine dikkat edilmektedir. Bu sayede halının evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar olan yolculuğu boyunca gerçekten temizlenip, bu temizliğini muhafaza etmesi garanti edilebilmektedir.

Misyonumuz

Yapılan hatanın geri dönüşümü olmadığı, ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektöründe faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile İzmir'in her köşesinde müşterilerine kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak.

Vizyonumuz


Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek proaktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak...

  izmir web tasarım